Přeskočit na hlavní obsah

INTERVIEW s Kris – Ohlédnutí za první částí

Začneme od začátku, což ironicky znamená až dvojdílem Šarlatové oči. Seš ráda nebo nerada, že umřel William?

Kris: Jsem ráda, že umřel William. *zavrtí hlavou* Proč by jako měl žít?

A že ho zabil Albert? Vlastní bratr?

Kris: *povzdech* No jako nemusel, ale tak jako... Sice ho zradil, ale měli to udělat trošku jinak. *přemýšlí* Ale zasloužil si to. Nemůžem říct, že si to nezasloužil!




Sherlock. Co ty a příchod Sherlocka v Noahticu?

Kris: *váhá* Velmi zajímavé. Určitě jsem nečekala, že si tam jen tak přijde. Je nějakej fakt chytrej. No jasně, je to Sherlock. Ale na druhou stranu ten mrtvej týpek měl divnou barvu, tak to prostě vzal od oka.

 Aha? *smích* To mě teda nenapadlo.




Měl Sherlock zabít toho drožkáře? 

Kris: *povzdech* Já nevím, to je těžká otázka. Já si myslím, že asi ne, protože kdo ví, co by se pak stalo. Oni by mu stejně nic neřekli, ne? Bůh ví, co by se stalo, možná by ho taky zastřelili. Podle mě by si moc nepomohl.

A John a Sherlock?

Kris: No jsou nějaký divný. Přijde mi, že to nějak prožívaj, ale to se ani neznaj moc dlouho! Podle mě spolu budou vycházet... *pauza* Časem.

První dojem z Mycrofta?

Kris: Velmi zajímavý. Teda aspoň má velmi zajímavou angličtinu! *smích

*paroduju angličtinu s přízvukem* "Yes, Your Majesty!"

Kris: Ale zajímalo by mě, jakou tam bude mít roli.

Myslíš, že bude dělat problémy?

Kris: No to je těžký říct, když on pracuje pro královnu a oni chtěj zabít všechny šlechtice...

*ticho, jen bzučení myšlenek*


 


Ještě jedna otázka. Moriarty a Sherlock spolu nakonec svedou boj, to je jasný. *pauza pro efekt* Kdo vyhraje?

Kris: *křičí, ale směje se* PROBOHA JÁ NEVÍM! Jak to mám vědět?!

Já nechci, abys to věděla! Já chci vědět, co si myslíš!

Kris: Tak jako... *přemýšlí* Záleží jakej souboj.

Přeber si to, jak chceš.

Kris: Tak v tom posledním díle bylo jasný, že je Moriarty chytřejší. On věděl, co bude Sherlock dělat ještě předtím, než to fakt udělal. Celej ten problém viděl ze dvou různejch úhlů pohledu. A Sherlock nad tím vůbec nepřemejšlel!

Ale zase viděly jsme Sherlocka se rvát...

Kris: *přikyvuje* Pravda, to je pravda. Porval se s Fredem, ale Fred mu zdrhnul, takže nebude zas tak dobrej. *smích* Uvidíme, může se to ještě nějak vyvinout. 



 

Myslíš si, že je to povedený seriál? Zatím. Dokud ještě nic nepokazilo...

Kris: Mně se to zatím líbilo. Je to zajímavý a pokaždý se těším na novej díl, protože mě zajímá, co se tam bude dít dál.

Důležitá otázka  – těšíš se na další sérii?

Kris: Hrozně se těším! Jsem fakt zvědavá, co tam bude s těmi dokumenty a s Mikem.

 A nejoblíbenější postava?

Kris: *bez přemýšlení* Louis.

Louis? Aw Bože, správná odpověď!

Kris: *smích*

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Kapitola 41, Válka

Válka Tony Stark věděl od samého počátku, že to špatně dopadne. Už poté, co se na scéně objevil ten emzák, bylo mu jasné, že ačkoliv se zatím jakž takž dařilo, odteď půjde všechno z kopce. Když se na Zemi poprvé objevil někdo z vesmíru, byla z toho rvačka o jedno městečko v Novém Mexiku, a když on sám se setkal s někým z vesmíru, byla tu bitva o New York. Jeden by si z toho mohl odvodit, že to co přijde bude přinejmenším válka o planetu. Bohužel to tak zatím vypadalo. Jakmile ten rudovlasej kluk zmínil žezlo, Tonymu došla trpělivost a vzal ho po hlavě dřív, než si to stačil pořádně promyslet. Byl to reflex, který se později ukázal jako chyba. Dokud si myslel, že je se mnou sám, kluk mluvil a nepřemýšlel, jenže jakmile se do toho vložili Avengers, najednou to nešlo. Vlastně to bylo docela zvláštní. Thor tvrdil, že mě ten kluk nemůže znát dlouho, protože není Ásgarďan a ani ho můj bratr nikdy neviděl se mnou na Ásgardu mluvit. Musel mě poznat někdy v těch dvou letech, kdy jsem získal arm...

Kapitola 38, Začíná to být záhadné

Začíná to být záhadné „Jak jako  objevil ? Snad přistál, ne?" „Nikoliv, pane. Pravděpodobně se jedná o teleportaci." Jako jeden muž – ve skutečnosti jako jeden tým – jsme se vrhli blíž k oknu a marně napínali zrak do tmy, jenže na plošině jsme nikoho neviděli. Ani světla velkoměsta pod námi nebyla tak jasná, aby osvítila celý stín. „Thore? Někdo od vás?" zeptala se Natasha s očima přilepenýma na zahnutou plošinu a já se přistihl, že mi ta změna tématu přinejmenším vyhovuje. „Ne," zavrtěl hlavou Thor. „Z Ásgardu je možné přijít pouze díky Bifrostu a ten nebyl otevřen, to bych si všiml." Pečlivě jsem sledoval hru stínů venku. Připadal jsem si jako lovec, který číhá na kořist a čeká až – „Někdo tam skutečně je," hlesl jsem a Thor přikývl. Ve tmě se zaleskla čepel. „A je ozbrojený," přidal se Steve. „Narozdíl od nás," zamračila se Natasha. V tu chvíli, jako by to snad byl rozkaz, se Steve, Clint a Natasha rozběhli pryč, v patách jim byl Bruce. Thor z...

Kapitola 42, Pravda horší než všechny lži světa

Pravda horší než všechny lži světa T ak to už bylo moc i na ně. Celá záležitost s Avengers měla být jednorázová akce, to si víceméně všichni uvědomovali. Zahnat emzáky plus zavřít Lokiho rovná se status nedobyvatelné planety – to byl původní plán. „ Uděláme si reklamu," tvrdil Fury, „a až se po vesmíru roznese, že Země není bez ochrany, budeme mít pokoj." „ Než najdeme způsob, jak se lépe bránit," dodávala agentka Hillová duchapřítomně, a myslela tím zbraně z kosmického materiálu, geneticky vylepšené vojáky a mnoho dalšího, o čemž se raději nebudu vůbec zmiňovat, abych nevyvolal u midgardských čtenářů hromadnou paniku. (I když by to byla jistě velmi pěkná podívaná.) Zpátky k tématu – podařilo se (plus jako bonus všichni přežili) a tím to mělo skončit. Čistě pro image se opravil, nebo spíš znovu postavil, Avengers Tower a tým se nechal občas vidět někde na nějaké akci v rámci mezinárodního boje proti terorismu. Jen aby to vypadalo, že jsou schopní a kdyby se cokoliv n...